DERATIZACE

MÁTE V OBJEKTU MYŠI ČI POTKANY? ZAJISTÍME JEJICH KOMPLETNÍ LIKVIDACI!

Provádíme hubení potkanů, krys a myší ve všech typech objektů. Používáme ty nejúčinnější přípravky na našem trhu. Zavolejte nám a jistě se domluvíme.

VOLEJTE NONSTOP 24h.

Pokládka deratizační staničky s nástrahou

Potkan obecný - běžný výskyt

CO JE DERATIZACE?

Hubení škodlivých hlodavců (potkanů, krys a myší) na určitém místě za účelem ochrany zdraví lidí, domácích zvířat a majetku. Redukce jejich počtu na přijatelnou úroveň.

Potkani, krysy a myši se velmi rychle rozmnožují. Samice potkanů mají asi 15 vrhů za život (1-2roky). Samice krys až 12 vrhů během dvou let (2-4 roky). Myši 6 až 10 vrhů během prvního roku života (1-2 roky). Teoreticky může jeden pár potkanů a jejich potomků za rok vyprodukovat až 200 jedinců! Hlodavci jsou přenašeči infekčních nemocí: žloutenka, leptospiróza, tyfus, mor.

JAK PROVÁDÍME DERATIZACI?

V deratizovaném objektu metodicky rozmístíme deratizační staničky s jedovou nástrahou. Účelově, bariérově i preventivně. Vchody, nouzové východy, rampy, rohy, díry a spáry ve zdech, místa možných hnízd. Dle umístění, (venkovní nebo vnitřní prostory), zvolíme vhodný přípravek. Vše zapíšeme do protokolu a domluvíme se s Vámi na provedení kontroly účinnosti. Při této kontrole se zjistí množství úbytků nástrahy a stav průběhu deratizace. Doplňování nástrahy se provádí až do úplného vymizení hlodavců v daném objektu. 

Sídlíme v Brandýse nad Labem a v Mnichovicích. DDD služby provádíme po celém Středočeském kraji a Praze. Neváhejte nás kontaktovat. Váš problém co nejrychleji a diskrétně vyřešíme.