DERATIZACE - hubení hlodavců

Provádíme profesionální hubení potkanů, krys a myší ve všech typech objektů. Účelem je ochrana zdraví lidí, domácích zvířat a majetku. Preventivní i represivní zásahy. Garantujeme použití těch nejúčinnějších přípravků na našem trhu, schválené legislativou pro používání v ČR. Společně najdeme pro Vás nebo vaší firmu to nejlepší řešení.


Pokládka deratizační staničky s nástrahou

Potkan obecný - běžný výskyt

KDE ?

Zemědělství, potravinářství, průmyslové areály, obchody, sklady a skladové haly, restaurace, školy, bytové domy, rodinné domy, soukromé objekty.

JAK ?

V deratizovaném objektu se metodicky rozmístí deratizační staničky s jedovou nástrahou. Účelově, bariérově i preventivně. Vchody, nouzové východy, rampy, rohy, díry a spáry ve zdech, místa možných hnízd. Dle umístění, (venkovní nebo vnitřní prostory), se zvolí vhodný přípravek. Vše je zapsáno do protokolu a domluví se provedení kontroly účinnosti. To je asi za 7 - 10 dnů, kdy je předpokládán dostatečný požer nástrahy a možný úhyn hlodavců. Při této kontrole se zjistí množství úbytků nástrahy a stav průběhu deratizace. Doplňování nástrahy je prováděno až do úplného vymizení hlodavců v daném objektu. 

Potkani, krysy a myši se velmi rychle rozmnožují. Samice potkanů mají asi 15 vrhů za život (1-2roky). Samice krys až 12 vrhů během dvou let (2-4 roky). Myši 6 až 10 vrhů během prvního roku života (1-2 roky). Teoreticky může jeden pár potkanů a jejich potomků za rok vyprodukovat až 200 jedinců! Hlodavci jsou přenašeči infekčních nemocí: žloutenka, leptospiróza, tyfus, mor.

Sídlíme v Brandýse nad Labem a v Mnichovicích. DDD služby provádíme po celém Středočeském kraji a Praze. Neváhejte nás kontaktovat. Váš problém co nejrychleji a diskrétně vyřešíme.