LIKVIDACE VOS A SRŠNÍ

POTŘEBUJETE ODSTRANIT VOSÍ NEBO SRŠNÍ HNÍZDO? Zajišťujeme kompletní dezinsekční servis včetně likvidace vosích a sršních hnízd. Bezpečně a  kompletně zlikvidujeme každé hnízdo. Pokud to bude možné, přijedeme ihned. V ostatních případech garantujeme příjezd do 24 hodin. Neváhejte a zavolejte. Popíšete nám, kde se hnízdo nachází, jaký je k němu přístup, abychom si přivezli odpovídající materiál a techniku (např. žebřík).

Hubení vos a sršní, likvidace vosích a sršních hnízd

Pokud chcete likvidovat vosí nebo sršní hnízdo pořiďte si ochranné pomůcky. Oděv, plynovou masku, kuklu, ochranné brýle a rukavice. Bez tohoto vybavení to raději nezkoušejte. Jakýkoliv pohyb před hnízdem způsobí nervozitu vně i uvnitř hnízda a bez zkušeností může celá záležitost dopadnout odvozem rychlou záchrannou službou.

Na hubení vos a sršní se specializujeme. Máme potřebné vybavení, používáme moderní a účinné látky, které rychle a spolehlivě tyto škůdce usmrtí. Pokud je to možné, tak je neaktivní hnízdo sejmuto a odvezeno. Pokud se hnízdo nachází například v podbití střechy, tak likvidace proběhne standardně, ale hnízdo zůstane na místě. Ale ničeho se nebojte, během několika měsíců úplně vyschne a rozpadne na prach. Pokud je hnízdo zlikvidované, celé místo se nastříká odpuzující látkou, která působí na vosy a sršně jako repelent, takže se na stejné místo nevrátí.