LIKVIDACE VOS A SRŠNÍ

Bezpečně zlikvidujeme každé hnízdo. Pokud to bude možné, přijedeme ihned. V ostatních případech garantuji příjezd do 24 hodin. Neváhejte a zavolejte. Popíšete nám, kde se hnízdo nachází, jaký je k němu přístup. Například na stromě, vedle okna, pod střešními taškami, v podbití střechy nebo na půdě, aby bylo možné se dopředu co nejlépe připravit na možnou situaci a přivézt odpovídající materiál a techniku. Např. žebřík, štafle, schůdky, teleskopickou tyč apod. Cena za likvidaci hnízda se pohybuje od 1600,- do 2500,- Kč. (cena je uvedena bez 21% DPH)

Hubení vos a sršní, likvidace vosích a sršních hnízd

Pokud chcete likvidovat vosí nebo sršní hnízdo pořiďte si ochranné pomůcky. Speciální kombinézu, plynovou masku, kuklu, ochranné brýle a rukavice. Bez tohoto vybavení to raději nezkoušejte. Jakýkoliv pohyb před hnízdem způsobí nervozitu vně i uvnitř hnízda a bez zkušeností může celá záležitost dopadnout odvozem rychlou záchrannou službou.

Na hubení vos a sršní se specializujeme. Máme potřebné vybavení, používáme moderní a účinné látky, které rychle a spolehlivě tyto škůdce usmrtí. Pokud je to možné, tak je neaktivní hnízdo sejmuto a odvezeno. Pokud se hnízdo nachází například v podbití střechy, tak likvidace proběhne standardně, ale hnízdo zůstane na místě. Ale ničeho se nebojte, během několika měsíců úplně vyschne a rozpadne na prach. Pokud je hnízdo zlikvidované, celé místo se nastříká odpuzující látkou, která působí na vosy a sršně jako repelent, takže se na stejné místo nevrátí.