HUBENÍ ŠTĚNIC

MÁTE V OBJEKTU ŠTĚNICE? VYHUBÍME JE!  Zaměřuji se na domácnosti, bytové domy, ubytovny, hotely, penziony. Používáme moderní a účinné přípravky, určené přímo pro likvidaci štěnic! Neoznačené vozy, přátelské a diskrétní jednání je samozřejmostí. Konzultace po telefonu zdarma! 


CO JE DEZINSEKCE?

Hubení škodlivého hmyzu, za účelem ochrany zdraví lidí, domácích zvířat a majetku.

PROČ PROVÁDĚT DEZINSEKCI?

Hmyz svou činností způsobuje onemocnění, je přenašečem choroboplodných zárodků, obtěžuje bodáním a sáním krve, produkcí alergenů a negativně ovlivňuje psychiku lidí. Ničí potraviny a způsobuje poškození elektro zařízení.

K zamoření budov může dojít jestliže: jeden nebo více ks škodlivého živočicha pronikne do budovy (vajíčka, larvy, dospělí jedinci)

V budově je dostatek úkrytů, potravy, dostatečná teplota a vlhkost.

Nebojte se a klidně zavolejte, pomůžeme Vám se jich zbavit. Diskrétně a spolehlivě.

Určíme druh škůdce, najdeme možné úkryty, zvolíme vhodnou isekticidní látku na postřik a likvidaci, provedeme represivní zásah. 

V případě štěnic používáme na hubení nejprve parní generátor. Horká pára bezpečně zlikviduje vajíčka a ve spárách schované jedince. Následně postřikem aplikujeme biocidní látku určenou přímo na likvidaci štěnic.

Na některé druhy hmyzu většinou nestačí jeden zásah (např. štěnice, švábi, které jsou rezistentní k většině pyretroidních přípravků). Proto vytrvejte a spolupracujte s námi, aby se opakovaným zásahem zničili všechny přeživší kusy (vajíčka, larvy). Garantujeme použití těch nejúčinnějších přípravků na našem trhu.

ZAVOLEJTE NÁM